Відбувся районний етап військово-патріотичної гри "Сокіл - Джура"

В загальноосвітніх навчальних закладах Ренійського району  проведено I-й етап (районного ) Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

13.05.2017 року в м. Рені пройшов I-й етап (районного ) Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В проведені гри взяли  участь 104 учасника з 13 навчальних закладів Ренійського району. Це  13 роїв (команд), які мали  обов’язкові атрибути - хоругву, емблему, назву.

Відкриття  урочистої частини  I-го етапу (районної ) Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулось на площі «Свободи»  о 08.00.

Командував урочистим відкриттям  I-го етапу (районної ) Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  заступник військового комісара капітан Чакир Андрій Федорович, допомагав йому  капітан прикордонної служби Ткач Сергій Олександрович. На урочисте відкриття   I-го етапу (районної ) Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») були запрошені почесні гості: керівник апарату Ренійської РДА Калайджі О.П., заступник голови Ренійської райради Ціомік Ю.В., помічник депутата Одеської облради Юрія Димчогло Нікула В.В. та  начальник відділу освіти, молоді та спорту Ренійської РДА Дьяченко В.І., яки привітали учасників гри та побажали їм перемоги.

Перший етап - обов'язкове завдання – це виконання прийомів у складі рою. Монолітного та чіткого показу різноманітних елементів впоряду у складі рою під супровід музики,  де судді оцінювали дії рою за наступними критеріями:  зовнішній вигляд, однострій, організованість та якість виконання впорядових наказів, виконання маршової патріотичної пісні. Та на завершення показу рої виконали марш стройовим кроком з патріотичною піснею.

Після проходу  стройового маршу рої були направлені на місце таборування, район місткового стадіону. На якому за допомогою   начальника 31 ДПРЧ майора цивільного захисту Барашкевича В.В. та його підлеглих було розгорнуто штабний намет де рої приступили до виконання залікових видів змагань: «Вузли», «Смуга Перешкод», «Долікарська допомога», «Ведун», « Таборування», «Стрільба», «Ватра».

У перерві між змаганням за допомогою начальника відділу прикордонної  служби «Рені» підполковника Воробця О.І. на місце таборування було доставлено польову кухню з якої учасники гри отримали порцію гречаної каші та солодкий чай.

По закінченню змагань учасники  зібралися в будинку ЦДЮТ де були підведені підсумки гри та нагороджені переможці.

У загальному заліку переможцями та призерами стали рої: перше місце посилив рій «Нове Покоління» Котловинської ЗОШ, друге місце посилив рій «Залізні Вовки» Плавнінської ЗОШ, трете місто посилив рій «Молода Січ» ЗОШ № 3.

В змаганні «Вузли» переможцями стали рої: перше місце рій «Чорні Вершники» Новосільське НВК «школа – ліцей», друге місто рій «Залізні Вовки» Плавнінська ЗОШ, трете місто рій «Молода Січ» ЗОШ № 3,

В змаганні «Смуга Перешкод» переможцями стали рої: перше місце рій «Нове Покоління» Котловинська ЗОШ, друге місто рій «Залізні Вовки» Плавнінська ЗОШ, трете місто рій «Орли» Орлівська ЗОШ.

В змаганні «Долікарська допомога» переможцями стали рої: перше місце рій «Козацькі Діти» Ренійський НВК «школа – гімназія», друге місто рій «Яструб» ЗОШ № 1, трете місто рій «Молода Січ» ЗОШ № 3.

В змаганні «Ведун» переможцями стали рої: перше місце рій «Сокіл» ЗОШ № 4, друге місто рій «Молода Січ» Ренійське НВК «школа – ліцей», трете місто рій «Залізні Вовки» Плавнінська ЗОШ,

В змаганні «Таборування» переможцями стали рої: перше місце рій «Молода Січ» ЗОШ № 3, друге місто рій «Яструб» ЗОШ № 1, трете місто рій «Нове Покоління» Котловинська ЗОШ.

В змаганні «Впоряд» переможцями стали рої: перше місто рій «Січ» Лиманська ЗОШ, друге місто рій «Залізні Вовки» Плавнінська ЗОШ, трете місто рій «Нове Покоління» Котловинська ЗОШ.

В змаганні «Стрільба» переможцями стали рої: перше місце рій «Нове Покоління» Котловинська ЗОШ, друге місто рій «Молода січ» ЗОШ № 3, трете місто рій « Козацькі Діти» Ренійський НВК «школа – гімназія»,

В змаганні «Ватра» переможцями стали рої: перше місце рій «Орли» Орлівська ЗОШ, друге місто рій «Яструб» ЗОШ № 1, трете місто рій «Чорні Вершники» Новосільське НВК «школа – ліцей».

В номінаціях гарний стрілець переміг учень Котловинської ЗОШ Цонков Павло, в номінації гарний рядовий перемогла учениця Лиманської ЗОШ Драгой Вікторія.

Під час гри учасники показали високий рівень технічної, фізичної підготовки, знання з історії українського козацтва.

Переможці I-го етапу (районної ) Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рій «Нове Покоління» Котловинської ЗОШ 15-19 червня 2017 року буде представляти Ренійський район у проведені фіналу II (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який пройде на території Савранського району (оздоровча база «Дубки» комунального закладу «Піщанська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат I-II ступенів)